یکشنبه، 29 دسامبر 19 - 04:50
پیکاپ ریچ فیس لیفت

پیکاپ ریچ فیس لیفت یکی از محصولات جدید شرکت خودرو سازی سایپا بوده که از لحاظ دیداری و فنی بسیار شبیه به خودروی نیسان پیکاپ دوکابین است. در این مقاله از مجله خودرویی دنده ۵ قصد داریم تا برای شما عزیزان به معرفی این خودروی بسیار زیبا بپردازیم و شما را با قسمت های مختلف آن آشنا سازیم، لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

بررسی های ظاهری و موتوری پیکاپ ریچ فیس لیفت

چهره جدید ابن خودرو در مقایسه با مدل های قبلی آن، تغییرات بسیار محسوسی را داشته است، اگر نگاهی دقیق به نمای جلویی این خودرو بیاندازید، متوجه تغییراتی در چراغ، جلوپنجره، سپر و… خواهید شد. در داخل کابین، آن چنان زرق و برقی از تغییرات دیده نمی شود و همچنان این خودرو همانند مدل های قبل از خود، دارای داشبورد سرد و بدون روحی می باشد. ابن خودرو از لحاظ فنی نسبت به مدل های قبلی تغییری نداشته و همچنان با موتور ۲٫۴ لیتری کد ZG24 به بازار عرضه خواهد شد. این موتور توانایی ایجاد حداکثر ۱۳۹ اسب بخار در دور ۴۶۰۰ و ۲۱۷ نیوتن متر در دور ۲۶۰۰ را خواهد داشت. این خودرو در تمامی بازار ها و از جمله در بازار ایران همواره با گیربکس ۵ سرعته دستی عرضه شده است و تا بدین لحظه هیچ گیربکس خودکاری برای این خودرو عرضه نشده است.

پیکاپ-ریچ-فیس-لیفت

پیکاپ ریچ فیس لیت را می توان یکی از ارزان ترین خودرو های دو دیفرانسیل کشور با شاسی مستقل دانست که حداکثر سرعت آن به ۱۶۰ کیلومتر در ساعت و مصرف سوخت آن چیزی در حدود ۸٫۲ لیتر است، به یاد داشته باشید که اکثر خریداران این خودرور به دنبال قابلیت های آفرودی آن هستند که از این لحاظ خودروی بسیار مناسبی می باشد. همچنین توجه داشته باشید که فاصله بین دو محور پیکاپ ریچ ۳۰۵۰ میلیمتر است و فاصله از سطح زمین این خودرو ۲۱۵ میلیمتر است. همچنین زاویه ورود و خروج ریچ در آفرود به ترتیب ۲۸ و ۲۳ درجه است، اعدادی که برای آفرود سواران بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

پیکاپ-ریچ-فیس-لیفت

بررسی قیمت:

اگر به دنبال تهیه و خرید پیکاپ ریچ فیس لیفت می باشید، می توانید به بازار آزاد نگاهی بیاندازید تا شاهد مدل ۹۷ این خودرو باشید که قیمت آن بر اثر تغییرات نابسامان اوضاع اقتصادی و همچنین ارز کشور، دچار تغییرات افزایشی شده است و قیمت آن می تواند حتی به مرز ۱۰۰ میلیون نیز رسیده باشد، در حال حاضر اوضواع خرید و فروش این خودرو نیز همانند سایر خودرو ها کمی وخیم گزارش شده است.

منبع gear5

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *